Меню сайту
Категорії розділу

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всего ответов: 134
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Відео » Відеофільми

Економічний ліцей №2

00:08:51
Перегляди: 2 Додав: україночка україночка 
:

конкурс відеофільмів

: Русский
: 00:08:51
Автор: zyrkan1
Всього коментарів: 2
2 Анна Новицька  
0
Якщо чесно, я не люблю говорити з іншими про Тараса Шевченка. Терпіти не можу тої сльозливості та песимізму, з яким деякі уособлюють його поезію. Розуміючи усю складність долі генія, просто відмовляюся вірити, що батько української літератури міг не бачити прекрасне, що було в Україні тодішній. Не збираюсь асоціювати Шевченка із тяжким печальним минулим свого краю. Шевченко звучить і сьогодні.
Тому, створюючи це відео, я вирішила забути, що роблю відео колаж про людину-святиню. Бо ж моє особисте враження та «шевченкосприйняття» вище шаблонів «треба». Так народилася ідея відео про Його слова. Про вірші найбільш відомі. Захотілося співвіднести мистецтво кіно, танцю, вокалу з літературою. Колись я знайшла ці пісні і носила їх в серці - D. lemma «Думи мої» та Як Помирає Сонце «Минають дні, минають ночі». Тепер вони знайшли своє місце.
Сучасні майстри хореографії Андрій Калугін та Галина Пеха – немовби в унісон моїм думам…
Глядачі! Забудьте про традиційне відео до ювілею письменника. Не думайте, переглядаючи цей ролик, про Шевченка, думайте, в який спосіб його слово інтерпретується особисто в Вас.

Олександра Княжинська, учениця 11 класу
Миколаївського економічного ліцею №2

1 україночка  
0
biggrin

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук
Корисні посилання